Fibre Optic Cables

Fibre Optic Cables
Handle etter

Produkt 1-10 av 179

Set Descending Direction
Page
  1. StarTech.com 3m (9.8ft) LC to LC (UPC) OS2 Single Mode Simplex Fiber Optic Cable, 9/125µm, 40G/100G, Bend Insensitive, Low Insertion Loss, LSZH Fiber Patch Cord

    StarTech.com 3m (9.8ft) LC to LC (UPC) OS2 Single Mode Simplex Fiber Optic Cable, 9/125µm, 40G/100G, LSZH Fiber Patch Cord
    kr 316,74 eks. mva.
    Ikke på lager
    Bestillingsvare
  2. StarTech.com 2m (6.6ft) LC to LC (UPC) OS2 Single Mode Simplex Fiber Optic Cable, 9/125µm, 40G/100G, Bend Insensitive, Low Insertion Loss, LSZH Fiber Patch Cord

    StarTech.com 2m (6.6ft) LC to LC (UPC) OS2 Single Mode Simplex Fiber Optic Cable, 9/125µm, 40G/100G, LSZH Fiber Patch Cord
    kr 323,91 eks. mva.
    Ikke på lager
    Bestillingsvare
  3. StarTech.com 1m (3.3ft) LC to LC (UPC) OS2 Single Mode Simplex Fiber Optic Cable, 9/125µm, 40G/100G, Bend Insensitive, Low Insertion Loss, LSZH Fiber Patch Cord

    StarTech.com 1m (3.3ft) LC to LC (UPC) OS2 Single Mode Simplex Fiber Optic Cable, 9/125µm, 40G/100G, LSZH Fiber Patch Cord
    kr 311,28 eks. mva.
    Ikke på lager
    Bestillingsvare
  4. StarTech.com 10m (32.8ft) LC to LC (UPC) OS2 Single Mode Simplex Fiber Optic Cable, 9/125µm, 40G/100G, Bend Insensitive, Low Insertion Loss, LSZH Fiber Patch Cord

    StarTech.com 10m (32.8ft) LC to LC (UPC) OS2 Single Mode Simplex Fiber Optic Cable, 9/125µm, 40G/100G, LSZH Fiber Patch Cord
    kr 439,05 eks. mva.
    Ikke på lager
    Bestillingsvare
  5. StarTech.com 3m (9.8ft) LC to SC (UPC) OS2 Single Mode Simplex Fiber Optic Cable, 9/125µm, 40G/100G, Bend Insensitive, Low Insertion Loss, LSZH Fiber Patch Cord

    StarTech.com 3m (9.8ft) LC to SC (UPC) OS2 Single Mode Simplex Fiber Optic Cable, 9/125µm, 40G/100G, LSZH Fiber Patch Cord
    kr 180,62 eks. mva.
    Ikke på lager
    Bestillingsvare
  6. StarTech.com 15m (49.2ft) LC to SC (UPC) OS2 Single Mode Simplex Fiber Optic Cable, 9/125µm, 40G/100G, Bend Insensitive, Low Insertion Loss, LSZH Fiber Patch Cord

    StarTech.com 15m (49.2ft) LC to SC (UPC) OS2 Single Mode Simplex Fiber Optic Cable, 9/125µm, 40G/100G, LSZH Fiber Patch Cord
    kr 336,87 eks. mva.
    Ikke på lager
    Bestillingsvare
  7. StarTech.com 1m (3.3ft) LC to SC (UPC) OS2 Single Mode Simplex Fiber Optic Cable, 9/125µm, 40G/100G, Bend Insensitive, Low Insertion Loss, LSZH Fiber Patch Cord

    StarTech.com 1m (3.3ft) LC to SC (UPC) OS2 Single Mode Simplex Fiber Optic Cable, 9/125µm, 40G/100G, LSZH Fiber Patch Cord
    kr 161,19 eks. mva.
    Ikke på lager
    Forventet: 29-07-2024
  8. StarTech.com 2m (6.6ft) LC to SC (UPC) OS2 Single Mode Simplex Fiber Optic Cable, 9/125µm, 40G/100G, Bend Insensitive, Low Insertion Loss, LSZH Fiber Patch Cord

    StarTech.com 2m (6.6ft) LC to SC (UPC) OS2 Single Mode Simplex Fiber Optic Cable, 9/125µm, 40G/100G, LSZH Fiber Patch Cord
    kr 176,36 eks. mva.
    Ikke på lager
    Bestillingsvare
  9. StarTech.com 5m (16.4ft) LC to LC (UPC) OS2 Single Mode Simplex Fiber Optic Cable, 9/125µm, 40G/100G, Bend Insensitive, Low Insertion Loss, LSZH Fiber Patch Cord

    StarTech.com 5m (16.4ft) LC to LC (UPC) OS2 Single Mode Simplex Fiber Optic Cable, 9/125µm, 40G/100G, LSZH Fiber Patch Cord
    kr 327,67 eks. mva.
    Ikke på lager
    Bestillingsvare
  10. StarTech.com 30m (98.4ft) LC to LC (UPC) OS2 Single Mode Simplex Fiber Optic Cable, 9/125µm, 40G/100G, Bend Insensitive, Low Insertion Loss, LSZH Fiber Patch Cord

    StarTech.com 30m (98.4ft) LC to LC (UPC) OS2 Single Mode Simplex Fiber Optic Cable, 9/125µm, 40G/100G, LSZH Fiber Patch Cord
    kr 589,13 eks. mva.
    Ikke på lager
    Bestillingsvare

Produkt 1-10 av 179

Set Descending Direction
Page