Network Transceiver Modules

Network Transceiver Modules
Handle etter

Produkt 1-10 av 268

Set Descending Direction
Page
  1. Advantech Hardened SFP/1250-ED, SSLX-SM/SC (1310XMT/1550RCV) 20km (also known as 808-38221)

    Hardened SFP/1250-ED, SSLX-SM/SC (1310XMT/1550RCV) 20km (also known as 808-38221)
    kr 1 858,06 eks. mva.
    Ikke på lager
    Bestillingsvare
  2. Advantech Hardened SFP/1250-ED, SSLX-SM/SC (1550T/1310R) 20km (also known as 808-38222)

    Hardened SFP/1250-ED, SSLX-SM/SC (1550T/1310R) 20km (also known as 808-38222)
    kr 1 858,06 eks. mva.
    Ikke på lager
    Bestillingsvare
  3. kr 630,74 eks. mva.
    Ikke på lager
    Bestillingsvare
  4. kr 1 068,72 eks. mva.
    4 På lager
  5. StarTech.com Cisco SFP-10G-LR-S Compatible SFP+ Module - 10GBASE-LR - 10GbE Single Mode Fiber SMF Optic Transceiver - 10GE Gigabit Ethernet SFP+ - LC 10km - 1310nm - DDM Cisco Firepower, ASR9000, C9300

    StarTech.com Cisco SFP-10G-LR-S Compatible SFP+ Module - 10GBASE-LR - 10GbE Single Mode Fiber Optic Transceiver - 10GbE SFP+ - LC 10km 1310nm DDM Cisco Firepower, ASR9000, C9300 (SFP10GLRSTTA)
    kr 1 237,13 eks. mva.
    Ikke på lager
    Bestillingsvare
  6. StarTech.com Cisco GLC-SX-MM Compatible SFP Transceiver Module - 1000BASE-SX~Cisco GLC-SX-MM Compatible SFP Module - 1000BASE-SX - 1GbE Multimode Fiber MMF Optic Transceiver - 1GE Gigabit Ethernet SFP - LC 550m - 850nm - Cisco IE3400, IE3300, IE3200

    StarTech.com Cisco GLC-SX-MM Compatible SFP Module - 1000BASE-SX - 1GbE Multimode Fiber MMF Optic Transceiver - 1GE Gigabit Ethernet SFP - LC 550m - 850nm - Cisco IE3400, IE3300, IE3200 (SFPGLCSXMMST)
    kr 399,35 eks. mva.
    Ikke på lager
    Bestillingsvare
  7. StarTech.com HPE J9152A Compatible SFP+ Module - 10GBASE-LRM - 10GbE Multi Mode Fiber Optic Transceiver - 10GE Gigabit Ethernet SFP+ - LC 200m - 1310nm - DDM HPE 1850, 2540, 2930M

    StarTech.com HPE J9152A Compatible SFP+ Module - 10GBASE-LRM - 10GbE Multi Mode (MMF) Fiber Optic Transceiver - 10GE Gigabit Ethernet SFP+ - LC 200m - 1310nm - DDM HPE 1850, 2540, 2930M (J9152A-ST)
    kr 1 681,36 eks. mva.
    Ikke på lager
    Bestillingsvare
  8. StarTech.com HPE JD092B Compatible SFP+ Module - 10GBASE-SR - 10GbE Multi Mode Fiber Optic Transceiver - 10GE Gigabit Ethernet SFP+ - LC 300m - 850nm - DDM HPE 5120, 5500, 5810

    StarTech.com HPE JD092B Compatible SFP+ Module - 10GBASE-SR - 10GbE Multi Mode (MMF) Fiber Optic Transceiver - 10GE Gigabit Ethernet SFP+ - LC 300m - 850nm - DDM HPE 5120, 5500, 5810 (JD092B-ST)
    kr 2 104,87 eks. mva.
    1 På lager
  9. StarTech.com HPE J9150A Compatible SFP+ Module - 10GBASE-SR - 10GbE Multi Mode Fiber Optic Transceiver - 10GE Gigabit Ethernet SFP+ - LC 300m - 850nm - DDM HPE 1400, 1700, 1800

    StarTech.com HPE J9150A Compatible SFP+ Module - 10GBASE-SR - 10GbE Multi Mode (MMF) Fiber Optic Transceiver - 10GE Gigabit Ethernet SFP+ - LC 300m - 850nm - DDM HPE 1400, 1700, 1800 (J9150A-ST)
    kr 1 739,56 eks. mva.
    27 På lager
  10. StarTech.com HPE J9151A Compatible SFP+ Module - 10GBASE-LR - 10GbE Single Mode Fiber Optic Transceiver - 10GE Gigabit Ethernet SFP+ - LC 10km - 1310nm - DDM HPE 2920, 2910al, 3500yl

    StarTech.com HPE J9151A Compatible SFP+ Module - 10GBASE-LR - 10GbE Single Mode (SMF) Fiber Optic Transceiver - 10GE Gigabit Ethernet SFP+ - LC 10km - 1310nm - DDM HPE 2920, 2910al, 3500yl (J9151A-ST)
    kr 2 656,98 eks. mva.
    Ikke på lager
    Bestillingsvare

Produkt 1-10 av 268

Set Descending Direction
Page